Canon | Multifunctional printer | PIXMA TS7550i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
- TootjadCanon
- Mudel: 7178C006
- Saadavus: 5
-
121€
Canon | Multifunctional printer | PIXMA TS7550i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 446.00 mm |
| Gross weight | 9.16 kg |
| Gross width (mm) | 498.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2288.00 g |
| Plastic (No PET) | 572.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product family | Multifunctional printer |
| Producer product name | PIXMA TS7550i |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 2.86 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









